Pārlekt uz galveno saturu

Kopš 2019. gada septembra Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) mācībspēki vai pētnieki piedalījušies Informācijas tehnoloģiju izcilības programmā ASV Ņujorkas štata Bufalo Universitātē (University at Buffalo), kas ir viena no augstāk novērtētajām augstskolām tehnoloģiju izglītības jomā ASV.

Pateicoties RTU Riga Business School koordinētajai un Izglītības un zinātnes ministrijas, kā arī ERAF finansētajai programmai, šai laikā zināšanas un prasmes ASV papildinājuši 14 dalībnieki no RSU.

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
Senāta zāle

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: