Pārlekt uz galveno saturu

Kuri faktori ietekmē Latvijas mediķu psihisko veselību, ja zināms, ka mūsu valstī COVID-19 2020. gada pavasara / vasaras krīzes laikā tika atzīta par veiksmes stāstu ar zemu mirstību un inficēto skaitu? RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnika un katedra 7. oktobrī Zoom platformā un Psihosomatikas klīnikas Facebook Live tiešraidē organizē diskusiju, kuras mērķis ir izgaismot šos potenciālos faktorus.

Diskusijā kopā ar RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnikas un katedras ārstiem psihoterapeitiem piedalīsies RSU Aroda un vides medicīnas katedras asoc. prof. Ivars Vanadziņš, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadītāja Liene Cipule, ģimenes ārste Līga Soida un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas māsa Madara Blumberga.

Diskusiju vadīs NMPD ārsta palīgs, Rīgas reģionālā centra brigāžu atbalsta centra Krasts vadītājs Rafaels Ciekurs.

Zoom saite uz diskusiju tiks publicēta klīnikas mājaslapā www.psihosomatika.lv 1. oktobrī.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija