4. novembrī Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) rīko tiešsaistes diskusiju Zināšanu eksporta ietekme uz tautsaimniecību. Fakti un viedokļi, kurā aicināti piedalīties dažādu valsts institūciju, nevalstisko organizāciju un augstākās izglītības iestāžu pārstāvji, studenti, kā arī ekonomikas eksperti, žurnālisti un citi interesenti.

Diskusijas mērķis ir pārrunāt un izvērtēt izglītības eksporta ietekmi uz Latvijas ekonomiku un uzklausīt amatpersonu un ekspertu viedokļus par pienesumu, kuru valsts ekonomikai sniedz ārvalstu studenti. Diskusijā plānots runāt par valsts mērogā veicamajiem pasākumiem, lai turpinātu attīstīt izglītības eksportu, kā arī par tautsaimniecības nozarēm, kurām tas dod lielākos ieguvumus.

piedalīties diskusijā
ID: 815 3016 8842