2019. gada 24. oktobrī notiks sarunu pēcpusdiena, kurā tiks iztaujāts un godināts RSU profesors Jānis Vētra 60 gadu jubilejā. Pasākums notiek ciklā Dzimšanas diena muzejā, kad uz sarunu tiek aicināti RSU muzeja draugi – ilggadēji augstskolas docētāji apaļās dzīves jubilejās.

Trīs ieinteresēti dažādu paaudžu pārstāvji aicinās jubilāru stāstīt par studiju gadiem un profesionālajām gaitām augstskolā. Kopā skatīsimies fotogrāfijas, kavēsimies atmiņās un cienāsimies ar svētku kliņģeri.

Ja vēlaties piedalīties pasākumā, lūgums sūtīt savu pieteikumu uz e-pastu muzejsatrsu[pnkts]lv (muzejs[at]rsu[dot]lv).

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
Senāta zālē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: