Pārlekt uz galveno saturu

17. maijā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā tiks atklāta fotoizstāde par sievietēm ar invaliditāti un stereotipiem. To veidojusi fotomāksliniece Jeļena Aļoškina sadarbībā ar biedrību Motus Vita, Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija Sustento un RSU.

Izstāde ir aicinājums sabiedrībai paskatīties plašāk, atmest iedomātus aizspriedumus, lai saskatītu, ka sieviete ar invaliditāti var būt veiksmīga, skaista un spējīga dzīvot piepildītu dzīvi. 

Izstādi atklās RSU Rehabilitācijas fakultātes dekāne asociētā profesore Signe Tomsone, uzrunas teiks gan organizāciju pārstāvji, gan RSU lektori. Piedalīsies arī visas fotomodeles – dažāda vecuma un profesiju sievietes ar invaliditāti, kas atradušas piepildījumu savā dzīvē.

Izstādi varēs apskatīt līdz 24. maijam.

Lasīt vairāk

Atrašanās vieta kartē

Telpa
146
Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.
Datums: -

Kontaktinformācija