Turpinot semināru ciklu Mana izvēle – medicīna, RSU Liepājas filiāle aicina jauniešus uz informatīvām lekcijām un debatēm, kuru mērķauditorija ir 10.–12. klases skolēni, kuri interesējas un vēlētos uzzināt vairāk par medicīnu, veselības sportu vai psiholoģiju, kā arī studēt šajā jomā.

melna_serga_dopings.png

Aicinām piedalīties klašu audzinātājus un vecākus no visiem Latvijas novadiem, jo aplūkojamie temati ir visnotaļ aktuāli.

Temati

• Veselīga uztura principi. Stimulatori – dažādu organisma procesu aktivizatori vai dabisko spēju zaudētāji?
  • Ortoreksija, anoreksija, bulīmija. Kas kopīgs?
  • Veselības sports. Muskuļu masas palielināšanas pamatprincipi. Ētisko vērtību loma sportā un dzīvē

Laikā, kad virtuālā pasaule ir kļuvusi par noteicošo ikdienas saziņā un informācijas iegūšanā, jaunieši ir īpaša grupa, kas, būdama nepieredzējusi un ļoti jūtīga auditorija, ir viegli ietekmējama un manipulējama. Tāpēc svarīgi būtu pārrunāt ar jauniešiem un profesionāli izskaidrot viņiem dažādus ar uzturu saistītus paradumus ikdienā, papildu stimulējošu vielu lietošanas cēloņus un sekas, kā arī palīdzēt atpazīt valdošo kulta mārketingu.

Sarunā piedalīsies RSU Sporta un uztura katedras studiju programmas Uzturs un Uzturzinātne vadītāja, diētas ārste Dr. Lolita Vija Neimane, RSU Liepājas filiāles docētājas Līga Ēriksone, Dina Berloviene un RSU Liepājas filiāles studiju programmas Veselības sporta speciālists absolvents, fitnesa treneris Arturs Linde.

Lūdzam pieteikties pa e-pastu laila[pnkts]bethereatrsu[pnkts]lv līdz 21. februārim, norādot vārdu, uzvārdu, izglītības iestādi, klasi un kontaktinformāciju turpmākai saziņai.
  • Dalība pasākumā – bez maksas.
  • Tiešsaistes adrese tiks nosūtīta pirms pasākuma.
Pasākuma reklāma tapusi sadarbībā ar Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas foto dizaina programmas otrā kursa audzēkņiem; fotogrāfijas autore: Elizabete Bethere, modele: Kate Vilsone.

Dalībnieki

Telpa