Pārlekt uz galveno saturu

Rīgas Stradiņa universitātē 21. februārī plkst. 12.00 uzstāsies starptautiski atzītais krīzes vadības eksperts, "Maxima" Latvija korporatīvais vadītājs un valdes loceklis, kā arī ilggadējais airBaltic korporatīvās komunikācijas viceprezidents Jānis Vanags.

Janis_Vanags-griezta.gif

Vieslekcijā Ārkārtas situācijas vadība – ko varam mācīties no starptautiskās pieredzes profesionāli smelties varēs ne vien esošie un topošie komunikācijas eksperti, bet arī uzņēmumu un iestāžu vadītāji, kā arī ārstu prakšu un slimnīcu vadītāji.

Plašāka informācija par lekciju

Norises vieta

Telpa
1. auditorijā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija