Pārlekt uz galveno saturu

2020. gada 17. novembrī plkst. 13.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Tiesību zinātnes promocijas padomes atklātajā sēdē (Rīgā, Dzirciema ielā 16, Hipokrāta auditorijā) Karina Zalcmane aizstāvēs promocijas darbu Futbola fanu kriminogēnās izpausmes un to prevencija: Latvijas un ārvalstu pieredze.

Oficiālie recenzenti

  • Prof. Andrejs Vilks (RSU)
  • Prof. Jānis Teivāns-Treinovskis (Daugavpils Universitāte)
  • Dr. iur. Vladas Tumalavičius (Ģenerāļa Jonasa Žemaiša Lietuvas Militārā akadēmija)

Promocijas aizstāvēšanas norise platformā Zoom

Plašāk par pētījumu

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorijā / tiešsaistē Zoom platformā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija