apr
Konference "Tiesiskās sistēmas aktuālās problēmas"
tiešsaistē

Rīgas  Stradiņa universitātes Juridiskā fakultāte sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmijas Baltijas stratēģisko pētījumu centru, Mīkola Romera Universitāti, Tallinas Universitātes un Sedlicas Dabas un humanitāro zinātņu universitāti 2020. gada 23. aprīlī organizē starptautisku zinātniski praktisku konferenci Tiesiskās sistēmas aktuālās problēmas. Konference notiks tiešsaistē.

Konferences ietvaros ir paredzēts apzināt pašreizējās Latvijas nacionālās un starptautiskās politikas konceptuālās un stratēģiskās pieejas dažādu tiesisko jomu izziņā, to attīstības izvērtēšanā un pilnveidošanā. Sekmēt pieredzes apmaiņu tiesiskās politikas veidošanā un attīstīšanā dažādās valstīs un sfērās. Konferences norise ir virzīta uz praktiskās un pētnieciskās darbības izzināšanu, kā arī speciālistu un augstskolu akadēmiskās personāla zināšanu un pieredzes apmaiņas veicināšanu.

Konferences darbā aicināti piedalīties Latvijas augstskolu akadēmiskais personāls, pētnieki un praktizējošie darbinieki, doktoranti un maģistranti no Latvijas un ārvalstīm.

Darba valodas: latviešu, angļu, krievu

Aicinām konferences dalībniekus līdz 30. aprīlim iesniegt rakstu par pieteikto tematu atbilstīgi noformējuma nosacījumiem. Iesūtītais raksts pēc recenzēšanas var tikt publicēts elektroniskajā juridiskajā žurnālā Socrates, kas iekļauts starptautiskajā tiešsaistes datubāzē Index Copernicus.

Organizatoru kontaktinformācija

• Tālrunis: +37167060876