RSU Tālākizglītības fakultāte piektdien, 6. decembrī, rīko uzturzinātnei veltītu konferenci Uztura efekts – zināmais nezināmajā.

Konferences mērķauditorija: dažādu specialitāšu ārsti (internisti, ģimenes ārsti, pediatri, dermatologi, rehabilitologi), uztura speciālisti, fizioterapeiti un citi interesenti.

Programma
9.20–10.00Dalībnieku reģistrācija
10.00–10.40Uzturs cilvēka un planētas veselībaiAsoc. prof. Laila Meija,
RSU Sporta un uztura katedras docētāja, Sabiedrības veselības institūta vadošā pētniece; dietoloģe, interniste
10.40–11.30Glutēns – visu problēmu cēlonis?Guna Havensone,
uztura speciāliste
11.30–12.10Uzturs kā stresa regulētājsAsoc. prof. Andrejs Šķesters,
RSU Bioķīmijas zinātniskā laboratorijas vadītājs, vadošais pētnieks
Starpbrīdis
12.40–13.20Vai tablete var aizstāt uzturu?  Vitamīni – par un pretProf. Santa Purviņa,
RSU Farmakoloģijas katedras vadītāja, psihiatre
13.20–14.00Ko par pārtikas alerģiju var vai nevar pastāstīt analīzesDr. Signe Puriņa,
alergoloģe, ģimenes ārste
Starpbrīdis
14.10–14.50Uzturs vai genoms: kas ietekmē svaruProf. Edvīns Miklaševičs,
RSU Bioloģijas un mikrobioloģijas katedras docētājs, Onkoloģijas institūta direktors
14.50–15.30Kas garšo mikrobionta baktērijām?Prof. Juta Kroiča,
RSU Bioloģijas un mikrobioloģijas katedras vadītāja, klīniskā mikrobioloģe
15.30–16.00Konferences kopsavilkums, atziņas, diskusijasAsoc. prof. Laila Meija,

Konference ir saskaņota ar Latvijas Ārstu biedrību. Par konferences apmeklēšanu tiks izsniegta apliecība ar 8 TIP.

Dalības maksa: EUR 30,00.

Reģistrēties

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
1. auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: