Pārlekt uz galveno saturu

12. decembrī plkst. 16.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas promocijas padomes atklātajā sēdē Kristīne Baumane aizstāvēs promocijas darbu Primāras atvērta kakta glaukomas ķirurģiskās ārstēšanas ietekme uz redzes nerva strukturālajiem un funkcionālajiem rādītājiem un saistība ar ātrija nātrijurētiskā peptīda līmeni.

Oficiālie recenzenti

  • Doc. (Dr. biol.) Kalvis Brangulis, Rīgas Stradiņa universitāte, Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs
  • Prof. (Dr. med.) Ingrida Janulevičiene, Lietuvas Veselības zinātņu universitāte
  • Doc. (Dr. med.) Rimvīds Ašoklis (Rimvydas Ašoklis), Viļņas Universitāte (Lietuva)
Kristīnes Baumanes disertācija pieejama šeit.

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija