Pārlekt uz galveno saturu

Turpinot rudenī iesākto vieslekciju ciklu par šogad gaidāmajām ASV prezidenta vēlēšanām, aicinām studentus, skolēnus, darbiniekus un citus interesentus uz profesora Dr. Tomasa F. Šalera (Thomas F. Schaller) lekciju par jaunākajām aktivitātēm priekšvēlēšanu kampaņās un turpmāko notikumu iespējamajiem scenārijiem.

Dr. Šalers ir politikas zinātnes profesors Merilendas Universitātē (ASV) un specializējas ASV prezidentūras, vēlēšanu, lobija un interešu grupu jautājumu analīzē; ir vairāku grāmatu autors (The Stronghold: How Republicans Captured Congress but Surrendered the White House, Whistling Past Dixie: How Democrats Can Win Without the South) un līdzautors. Profesors aktīvi komentē ASV iekšpolitiskos notikumus tādiem izdevumiem kā The New York Times, The Washington Post, Los Angeles Times u. c.

Lekcijas darba valoda: angļu.

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Amerikas Savienoto Valstu vēstniecību Latvijā.

Norises vieta

Telpa
Senāta zāle

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija