Pārlekt uz galveno saturu

Pirmkursniek!

Piedalies Sporta kluba organizētajās orientēšanās sporta sacensībās, kas tiek organizētas pirmo reizi! Komandas sastāvā jābūt vismaz vienam cilvēkam (bez skaita ierobežojuma!).

Lai nodrošinātu veiksmīgu startu, nepieciešams telefons ar kameru, kā arī jābūt mobilo datu pieslēgumam. Orientēšanās sacensības notiks Āgenskalna, Zasulauka un Torņakalna apkaimē. Sacensībās būs iekļauti gan fotoorientēšanās elementi, gan dažas sporta stacijas, kur būs jāuzņem video ar attiecīgu uzdevumu. Kopā paredzētais orientēšanās sacensību laiks ir aptuveni divas stundas un kopējā distance – aptuveni septiņi kilometri.

pirmkursnieku-orientesanas-sacencibas.jpg

Pieteikšanās – līdz ceturtdienai, 14. oktobrim, plkst.19.00 pa e-pastu uz signija[pnkts]santaatrsu[pnkts]lv. Pieteikumā jānorāda savas komandas nosaukumu, kā arī tās dalībnieku skaitu ar vārdiem un uzvārdiem.

Starts – Dzirciema ielā 16! No plkst.10 līdz 16 vari doties uz Studentu pašpārvaldes biroju un saņemt savu starta komplektu. Finišs notiks RSU Sporta klubā Cigoriņu ielā 3, kur tavu laiku fiksēs administratores.

Rezultātu iesniegšana – līdz plkst. 20.00!

Veiksmi sacensībās!

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija