17. decembrī notiks profesionālās pilnveides konference Ar vakcināciju no dzimšanas līdz dzīves nogalei, kurā vakcinācijas jautājums tiks apskatīts gan no vakcinācijas speciālistu, gan no citu jomu speciālistu skatupunka.

Temati

• Vakcinācija un grūtniecība
  • Kāpēc mums vajadzētu vakcinēt visus bērnus ar pneimokoku konjugētām vakcīnām
  • Vakcinācijas loma veselīgi novecojot
  • Nevēlami notikumi pēc imunizācijas
  • Kā mums veicas ar vakcīnkontrolējamām infekcijām Latvijā un kādi ir draudi u. c.

Konferences lektoru vidū būs gan Latvijas speciālisti, gan vieslektori, pasaulē atzīti speciālisti prof. Ron Dagan (Sorokas Universitātes Medicīnas centrs, Izraēla) un prof. Ursula Wiedermann-Schmidt (Vīnes Medicīnas universitāte, Austrija).

Programma

Norises veids: tiešsaistē (Zoom) vai klātienē
Darba valoda: latviešu, vieslekcijas tiks tulkotas
Dalība pasākumā: bez maksas
Iepriekšēja reģistrācija – obligāta

Pieteikties dalībai konferencē tiešsaistē

Norises vieta

Telpa
aula

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: