Šobrīd, iespējams, vairāk nekā citkārt ikvienam jādomā par savas emocionālās veselības profilaksi, uzturēšanu un uzlabošanu. RSU VPUPK organizētajā konferencē studenti un psiholoģiskās palīdzības profesionāļi vērsīs uzmanību uz šiem aktuālajiem jautājumiem.

psihologijas_dienas_2021_logo.png

Programmā tiks prezentēti pētījuma rezultāti par pašpalīdzību dažādās profesionāļu grupās. Raugoties no starpdisciplināras perspektīvas, aplūkota pašpalīdzības aktualitāte šobrīd un sniegti praktiski paņēmieni, kā sniegt pašpalīdzību brīžos, kad nepieciešams atbalstīt savu emocionālo veselību.

Programmā

KAS IR PAŠPALĪDZĪBA?
13.00–13.10Ievads – aktualitāte
Mg. sc. sal., docētāja Elīna Akmane, mg. sc. sal., docētāja Zane Krieķe
13.10–13.30Pašpalīdzība dažādās profesionāļu grupās: pētījuma rezultāti
RSU maģistra studiju programmas Mākslas terapija studente Aija Ozola, Daugavpils Universitātes bakalaura studiju programmas Psiholoģija studente Aleksandra Mārtinsone, dr. psych., docētāja Viktorija Perepjolkina, RSU maģistra studiju programmas Supervīzija studentes Dace Lāce un Elīna Liepiņa
KĀPĒC IR SVARĪGA PAŠPALĪDZĪBA?
13.30–14.00Ārsta psihiatra perspektīva par pašpalīdzību
Dr. ārsts psihiatrs Strenču psihoneiroloģiskā slimnīcā Raivis Logins, diskusiju vada mg. sc. sal., docētāja Zane Krieķe
14.00–14.30Mentālās higiēnas nozīme profesionālajā un ikdienas dzīvē
Mg. phil., RSU viesdocētāja Elīna Zelčāne
KĀ SNIEGT PAŠPALĪDZĪBU?
14.30–14.45Radošums pašpalīdzībai: teorētiskie un praktiskie aspekti
Mg. sc. sal., docētāja Elīna Akmane, mg. sc. sal., RSU viesdocētāja  Ilze Plūme
14.45–15.15Elpošanas tehnikas pašpalīdzībai: teorija un  prakse
Mg. psych., RSU Militārās medicīnas pētījumu un studiju centra vecākais laborants Gatis Upesleja
Darba valoda: latviešu.
Dalība – bez maksas.
Pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana, pasākuma norise tiks ierakstīta, un iegūtā informācija tiks izmantota publicitātei.

Pieslēgties tiešsaistes nodarbībai un konferencei
ID: 970 0600 0582
Kods: 004401 *

* Virtuālajā uzgaidāmajā telpā (waiting room) jums būs jāpagaida, līdz pasākuma vadītājs akceptēs jūsu pievienošanos. Jums būs iespēja tiešsaistē redzēt un dzirdēt prezentācijas, kā arī uzdot jautājumus. Pievienojoties pasākumam Zoom tiešsaistē, tiek uzskatīts, ka piekrītat savu norādīto personas datu apstrādei un uzglabāšanai pasākuma ietvaros.

Dalībnieki

Telpa