Pārlekt uz galveno saturu

Stress un izdegšana var skart jebkuru cilvēku neatkarīgi no vecuma, dzimuma, pieredzes vai ieņemamā amata. Stresa un izdegšanas rašanos ietekmē ļoti dažādi ikdienā sastopami dinamiskās profesionālās vides un ikdienas dzīves faktori, tādēļ ir ieteicams iemācīties laicīgi atpazīt stresorus, pamanīt stresa izraisītas reakcijas un nepieciešamības gadījumā – zināt ko darīt, pie kā vērsties, ja ir aizdomas par pirmajām izdegšanas pazīmēm.

Praktisko semināru kalendārs

17. decembrī plkst. 16.00–18.00

Emocionālā inteliģence un stresa profilakse

Aizvadītie semināri šajā ciklā

Stresa pārvaldība un ikdienā lietojamie instrumenti stresa mazināšanai

10. decembrī


Ilgstoša stresa izraisīti individuālie traucējumi un izdegšana

19. novembrī


Stress, tā iedalījums un cēloņi. Iekšējie un ārējie stresori

22. oktobrī

Semināru cikla mērķis

  • Uzzināt par izdegšanas un stresa cēloņiem  
  • Uzzināt par ilgstoša stresa ietekmi uz fizioloģiju un psihoemocionālo stāvokli
  • Iemācīties atpazīt sev un saviem kolēģiem ilgstoša stresa izraisītos individuālos traucējumus un simptomus, lai tos laicīgi varētu novērst pirms iestājas izdegšana
  • Apzināties ārējos stresorus - psihosociālos riskus savā darba vidē
  • Apzināties savus iekšējos stresorus
  • Apgūt stresa noturības, pārvaldības un izdegšanas mazināšanas instrumentus, kas palīdz uzlabot personīgās un profesionālās dzīves kvalitāti

Lektore

Evija van der Beek,
Mg. Sc. administr., sertificēta supervizore,
Supervīzijas apvienības biedre,
profesionāls koučs, biznesa trenere

Mana profesionālā misija ir pēc iespējas vairāk cilvēkiem nodot informāciju  un dalīties personīgā  pieredzē par stresa pārvaldību, lai nenonāktu līdz izdegšanas stadijai, arī stāstot par emocionālās inteliģences nozīmi veselīga psihoemocionālā stāvokļa veicināšanā. 15 gadu profesionālā pieredze vadošos amatos starptautiskos uzņēmumos un apkopotā informācija par stresa un izdegšanas jautājumiem liek secināt, ka turpmāk stresori mūsdienu dinamiskajā vidē un darbā tikai pieaugs, līdz ar to ieteicams laikus parūpēties par savu garīgo un fizisko veselību ar mērķi mazināt izdegšanas riskus.

BEEK_STRESS_VIESLEKCIJA-14-10.jpg

Norises vieta

Telpa
Senāta zāle

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija