Pārlekt uz galveno saturu

RSU Studējošo pašpārvaldes Zinātnes mēneša noslēguma pasākums būs diskusija Tehnoloģijas cilvēka dzīvē, komunikācijā un nākotnē, kas notiks tiešsaistē 28. oktobrī.

Sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu aicinām uz diskusiju, kurā savu viedokli izteiks speciālisti no dažādām jomām, atbildot uz jautājumu, kāda ir tehnoloģiju nozīme cilvēka dzīvē, komunikācijā un nākotnē.

RSU Studējošo pašpārvalde katru gadu organizē Zinātnes mēnesi. Šogad tas norisinās oktobrī, aicinot ikvienu, kurš interesējas par zinātni, tehnoloģijām un inovācijām, piedalīties četros pasākumos.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija