13. decembrī norisināsies industrijas un universitāšu tīklošanās pasākums Science and Innovation in Personalised Medicine, kura laikā industrijas pārstāvji tiks iepazīstināti ar sadarbības iespējām personalizētajā medicīnā.

eatris_plus.png

Pasākuma pirmā daļa norisināsies RSU galvenajā ēkā Dzirciema ielā 16, bet otrajā daļā paredzēts apmeklēt laboratorijas, lai industrijas pārstāvji varētu iepazīties ar RSU zinātnes infrastruktūru klātienē.

Programma
10.00–10.30Reģistrācija, kafija
10.30–10.40Atklāšana
Dr. med. Zaiga Nora-Krūkle, RSU Mikrobioloģijas un virusoloģijas institūta direktore
Baiba Ziemele, Latvijas Hemofilijas biedrības vadītāja, Latvijas Reto slimību alianses valdes locekle,
Latvijas Pacientu organizāciju tīkla vadītāja
Kārlis Ketners, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Inovāciju un tehnoloģiju departamenta vecākais projektu vadītājs
10.40–10.50EATRIS+ jēga, mērķis un rezultāti
Dr. Toni Andreu, EATRIS | Eiropas translācijas medicīnas infrastruktūras zinātniskais direktors
10.50–11.00Prof. Maija Dambrova, Latvijas Organiskās sintēzes institūta Farmaceitiskās farmakoloģijas laboratorijas vadītāja; Baltijas Biomateriālu ekselences centra 2. darba grupas (inovācijas un tehnoloģiju pārnese) vadītāja
11.00–11.10Dr. med. Ilmārs Stonāns, Latvijas Universitātes Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūta direktora vietnieks
11.10–11.20Prof. Jānis Kloviņš, Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra zinātniskās padomes priekšsēdētājs
11.20–11.30Līga Žūka, RSU Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta projektu vadītāja
11.30–11.40Dr. Valdis Pirsko, RSU Onkoloģijas institūta pētnieks
11.40–12.00Kafijas pauze
12.00–12.45Diskusija Kā industrija var integrēt personalizētās medicīnas pētījumus?
12.45–13.10Pārbrauciens uz RSU institūtiem

Uzņēmēju vizīte laboratorijās
Mikrobioloģijas un virusoloģijas institūts
Onkoloģijas institūts

Pasākums norisināsies latviešu valodā.

Pasākums tiek organizēts projekta Personalizētās medicīnas EATRIS-ERIC kapacitātes konsolidācija (EATRIS-PLUS) ietvaros.

Norises vieta

Telpa
Senāta zāle

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: