Prezentācijas

Jaunumi Komunikācijas fakultātē – iespējas un izaicinājumi

Komunikācijas fakultātes jaunie pētniecības virzieni un sadarbības piedāvājumi

• Pārtikas sagādes ķēžu, ilgtspējas un veselīga uztura savstarpējās saiknes
  • Pārtikas sistēmu transformācijas un iedzīvotāju pārtikas izvēles un patēriņš
  • Nākotnes pārtikas sistēmu izaicinājumi un riski
  • Savvaļas produkti un to ienākšana pārtikas sistēmās

Miķelis Grīviņš, RSU komunikācijas fakultātes tenūrprofesors

Iespējamās sadarbības jomas un kopīgas pētniecības idejas

RSU pētniecības grupu prezentācijas

Eiropas studiju fakultāte

Juridiskā fakultāte

Humanitāro zinātņu katedra

Sporta un uztura katedra

Vineta Kleinberga, Eiropas studiju fakultātes pētniece
Karina Palkova, Juridiskās fakultātes prodekāne
Dina Bite, Humanitāro zinātņu katedras vadītāja
Lolita Vija Neimane, Sporta un uztura katedras lektore

Videoieraksts

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
Senāta zālē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: