Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām interesentus uz Zinātnieku brokastīm trešdien, 3. aprīlī, kur diskutēsim par dalību nacionāla līmeņa projektu ieviešanā, plānojot dalību arī 2024. gada uzsaukumā.

Programma

9.00–9.05Ievads, atklāšana
Agrita Kiopa, RSU zinātņu prorektore
9.05–10.00Pieredzes stāsti
Ivars Vanadziņš, RSU Darba drošības un vides veselības institūta direktors
Egils Stalidzāns, Bioinformātikas grupas vadošais pētnieks
10.00–10.10Diskusija
10.10–11.00Sadarbības aplis
Dalībnieki iepazīstina ar sevi un dalās ar sadarbības interesēm
11.00–11.15Sarunas pie brokastu kafijas

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
Senāta zālē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums:

Kontaktinformācija