Trešdien, 2. decembrī, norisināsies RSU Zinātnieku brokastis. Pasākuma temats – vajadzību virzīta (needs-driven) pētniecība.

zinatnieku_brokastis_02122020.png

Programma

9.00–9.10Vajadzību virzīta (needs-driven) pētniecība RSU
Agrita Kiopa, RSU zinātņu prorektore
9.10–10.00LMT pieredze inovāciju radīšanā un industriālā doktoranta programmā
  • 5G tehnoloģijas un to pielietojums industrijā
  • Tehnoloģijas inovāciju projektos: datorredze, izkliedētā skaitļošana u.c.
  • Inovāciju projektu piemēri
Vīgants Radziņš, LMT Biznesa vadības dienesta direktors
10.00–10.10Vigo sadarbība ar Rīgas Stradiņa universitāti un LMT
Kristaps Krafte, SIA Vigobot
10.10–10.20

Exonicus Trauma Simulator sadarbība ar LMT, LVRTC, NVIDIA un RSU projektā: 5G standalone virtuālās realitātes uz mākoņa balstītas simulācijas skaitļošana un pielietojamība multinacionālu militāro medicīnas personāla komandas apmācību masu incidentu gadījumos veikšanai attālināti

Jānis Kondrāts, SIA Exonicus
10.20–10.30Tehnoloģiskie izaicinājumi MMPSC īstenotajos neirozinātnes projektos
Ainārs Stepens, RSU Militārās medicīnas pētījumu un studiju centrs
10.30–10.45Telemedicīnas attīstības iespējas Latvijā
Dins Šmits, RSU rektora padomnieks
10.45–10.55Telemedicīna no rehabilitācijas skatupunkta
Guna Bērziņa, RSU Rehabilitoloģijas pētnieciskā laboratorija
10.55–11.00Noslēgums

Pieteikties

Pieslēgties Zoom
ID: 958 6053 1745
Piekļuves kods: 198912

Darba valoda: latviešu
Datu apstrādes atruna

Nolūkā nodrošināt Rīgas Stradiņa universitātes (turpmāk – RSU) rīkoto Zinātnieku brokastu dalībnieku personas datu korektu apstrādi, informējam, ka

1. Zinātnieku brokastu organizēšanai un administrēšanai tiks apstrādāti Jūsu reģistrācijas laikā sniegtie personas dati: vards, uzvārds, e-pasta adrese, pārstāvētā institūcija, tālruņa nr. Minēto personas datu apstrādi RSU veiks 12 (divpadsmit) mēnešus.
  2. Zinātnieku brokastu norise notiks Dzirciema ielā 16, Senāta zālē, kā arī platformā Zoom. Ieraksti un fotogrāfijas var tikt izmantoti RSU leģitīmo interešu nodrošināšanai – konferences atspoguļošanai mārketinga un sakaru aktivitātēs (tostarp materiāla sagatavošanai un ievietošanai sociālajos tīklos), lai nodrošinātu RSU atpazīstamību, kā arī arhivēšanas nolūkā un turpmākā darbā studiju procesā. Personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, t. i., RSU leģitīmu interesi atspoguļot organizētos pasākumus vai pasākumus, kuros tā piedalās, plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos, tādējādi nodrošinot atpazīstamību.
  3. iepriekšējā punktā minēto datu glabāšana tiks veikta pastāvīgi. Ievērojot konkrētās datu apstrādes mērķi, daļa iegūto materiālu var būt publiski pieejama RSU sociālajos tīklos vai mājaslapā, tādā veidā kļūstot pieejamai jebkurai trešajai personai.

Ar papildu informāciju par RSU veikto personas datu apstrādi un savām tiesībām varat iepazīties RSU privātuma politikā RSU mājaslapā latviešu valodā vai angļu valodā, kā arī RSU Informācijas centrā papīra formātā.

Pārzinis

Rīgas Stradiņa universitāte
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
E-pasts: rsuatrsu[pnkts]lv
Tālr. 67409232

Par RSU veiktās personas datu apstrādes jautājumiem aicinām sazināties ar RSU datu aizsardzības speciālistu, rakstot e-pastu uz adresi personu[pnkts]datiatrsu[pnkts]lv vai izmantojot augstāk minētos kontaktus.

Dalībnieki

Telpa