Projekta/līguma nr.
Projekta vadītājs
Projekta īstenošana
01.11.2020. - 31.10.2024.

Erasmus + projekta “3LoE – Trīs līmeņu profesionālās izcilības centri: kvalifikācija, uzņēmējdarbība un inovācijas zaļajā ekonomikā” galvenā prioritāte ir visaptveroša zaļo prasmju nodrošināšana, lai risinātu enerģētikas, klimata un vides aizsardzības problēmas.
Projektā apvienojušies 22 partneri no 7 valstīm ar mērķi katrā no projekta dalībvalstīm izveidot profesionālās izcilības centru, kas īstenos dažādas izglītības programmas un pasākumus saistībā ar zaļo ekonomiku, digitalizāciju un uzņēmējdarbību, tādējādi nodrošinot mazos un vidējos uzņēmumus (MVU) ar jauniem izglītotiem profesionāļiem un stiprinot to konkurētspēju videi draudzīgā ekonomikā.

Apraksts

Projekta uzdevumi

• Īstenot duālās / darba vidē balstītas izglītības programmas profesionālajā un augstākajā izglītībā, nodrošinot intensīvu sadarbību starp profesionālās izcilības centriem un uzņēmumiem
  • Ar kameru atbalstu izveidot ilgtspējīgas partnerības starp profesionālāas izcilības centriem un MVU