Kursa vadītājs:Anna Jurčenko
Līmenis:2. cikla (Maģistra)
Mērķauditorija:Farmācija
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Medicīnas bāzes zinātne, tai skaitā farmācija

Attīstīt un pilnveidot angļu valodas lietošanas komunikatīvās iemaņas un prasmes studiju nolūkiem un darbam turpmākajā specialitātē farmācijā, veicināt profesionālās terminoloģijas un tās praktisko lietošanu.

Angļu valodas zināšanas vidusskolas kursa apjomā (vismaz B1 līmenis pēc Eiropas Padomes izstrādātā valodas prasmju līmeņu apraksta (Common European Framework of Reference for Language Learning, Teaching and Assessment).

Veiksmīgas studiju kursa apguves rezultātā studenti:
• atpazīs profesionālo medicīnisko terminoloģiju dažāda veida tekstos;
• nosauks farmācijas jomā visbiežāk izmantojamos terminus angļu valodā;
• aprakstīs dažādus ar farmācijas nozari saistītus procesus, izmantojot profesionālo terminoloģiju angļu valodā.

Veiksmīgas studiju kursa apguves rezultātā studenti pratīs:
• izvēlēties situācijai atbilstošas frāzes un vārdu savienojumus ikdienas situācijās farmaceita darba vidē, izvēlēties un izprast specialitātes tekstus;
• atlasīt un pareizi izmantot terminoloģiju mutvārdu saziņai (piemēram, prezentāciju veidošanai, diskusijām) un rakstos farmācijas jomā;
• sniegt iegūtās informācijas apkopojumu gan mutiski, gan rakstveidā, izmantojot atbilstošu terminoloģiju.

Studenti spēs praktiski izmantot apgūto terminoloģiju studiju nolūkiem un dažādās komunikatīvās situācijās.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Farmācija, FF2MaģistrsObligātsAnna Jurčenko