Kredītpunkti / ECTS:5 / 7.5
Mērķauditorija:Politikas zinātne
Valoda:Angļu
Zinātnes nozare:Politika

Sniegt zināšanas par Krievijas ārpolitiku, īpaši “nekonvencionālajām” ārpolitikas pieejām, ko Krievija pielieto pret citām valstīm; sniegt ieguldījumu studentu spējās analizēt valsts ārpolitiku, tās cēloņus un izmantotos instrumentus.

Vispārīgas zināšanas par Starptautisko attiecību teorijām un metodēm, kā arī pamatzināšanas par Krievijas politiku un ārpolitikas veidošanas pamatiem.

Studenti identificēs Krievijas ārpolitikas veidošanās principus.
Studenti raksturos un analizēs to, kādas nekonvencionālas pieejas tiek izmantotas Krievijas ārpolitikā, kā arī atšķirs konvencionālās no nekonvencionālām pieejām.

Studenti patstāvīgi veiks liela apjoma analītisku izpēti par Krievijas ārpolitiku un tajā izmantotajām nekonvencionālām pieejām, kritiski atlasot informācijas avotus, prezentējot savus secinājumus un argumentēti atbildot uz jautājumiem. Studenti argumentēti un padziļināti skaidros Krievijas ārpolitiskos procesus un modelēs Krievijas ārpolitikas tendences.

Studējošie izstrādās rakstu darbus, balstoties starpdisciplinārā zinātniskajā literatūrā, analizējot Krievijas ārpolitikas procesus un to noteicošos faktorus. Studējošie novērtēs kompleksu jautājumu kopumu, kas ietekmē vienas vai citas pieejas izvēli ārpolitisko interešu īstenošanā.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Krievijas un Eirāzijas studijas, RESMeng2MaģistrsIerobežota izvēle