Kursa vadītājs:Ilva Skulte
Mērķauditorija:Informācijas un komunikācijas zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Komunikācijas zinātne; Komunikācijas teorija

Sniegt studentiem pārskatu par kritiskās lasīšanas jēdzienu, aktualitāti un teorijām. Sniegt izpratni par lasīšanu un uztveri mūsdienu daudzveidīgajos medijos. Attīstīt nākamo žurnālistu kritiskās lasīšanas prasmi un spējas producēt precīzus, nepārprotamus un viegli uztveramus tekstus multimediju videi.

nav

Studenti pārzina kritiskās lasīšanas galvenās teorijas un lasīšanas kognitīvos un sociālos aspektus.

Studenti prot kritiski lasīt un radīt kritisko lasīšanu veicinošus tekstus, kas ņem vērā pētījumu par kritisko lasīšanu atziņas.

Studenti ieguvuši spēju kritiski lasīt, pārzinot svarīgākos dažādu tekstu elementus un īpatnības dažādos medijos.

Plānošanas periods:2024. gada rudens semestris
Brīvās izvēles studiju kursi, C-kursi 1Free choice