Kursa vadītājs:Inga Kaija
Mērķauditorija:Ārstniecība
Valoda:Angļu
Zinātnes nozare:Valodniecība

Apgūt pamata leksiku un saziņas prasmes efektīvai pacienta izjautāšanai: ķermeņa daļas, biežāk sastopamās sūdzības un biežāk sastopamās teikuma struktūras.

Pabeigts obligātais latviešu valodas kurss (2 vai 3 semestri), bet nav apgūti papildu kursi latviešu valodā.

Veiksmīga studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs spielietot medicīniskas sarunas pamatleksiku: ķermeņa daļas, sajūtas, sāpes, biežāk sastopamos simptomus.

Veiksmīga studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs veidot jautājumus vienkāršā latviešu valodā un uztvert atbildes būtību par visbiežākajām medicīniskajām sūdzībām.

Veiksmīga studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs izmantot latviešu valodas pamatkursā iegūtās zināšanas, iztaujājot pacientus par biežāk sastopamajām sūdzībām.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Medicīna, SSNMF8MaģistrsIerobežota izvēle