Struktūrvienība: Politikas zinātnes katedra
Līmenis:Bakalaura
Mērķauditorija:Politikas zinātne
Valoda:Angļu, Latviešu
Zinātnes nozare:Politikas zinātne (politoloģija)

Maģistra darba izstrāde un aizstāvēšana.

Apgūti visi nepieciešamie programmas studiju kursi.

Studenti iegūs padziļinātas zināšanas par izvēlēto maģistra darba tēmu gan empīriskā, gan teorētiskā perspektīvā. Studenti pārzinās liela apmēra darbu metodoloģiskos un metodiskos jautājumus, ko varēs pielietot ne vien šī un citu iespējamu diplomdarbu izstrādē, bet arī profesionālajā darbībā.

Studenti veiks liela apmēra individuālo darbu stresa apstākļos, kad vienlaikus jāpaveic virkne dažādas nozīmības un sarežģītības uzdevumu. Maģistra darba izstrādes procesā iegūtās prasmes ietvers darba plānošanas, uzdevumu prioritizēšanas prasmes, kā arī stresa noturības prasmes. Studenti padziļinās prasmes ieklausīties citu (aizstāvēšanas komisijas locekļu, darba vadītāja un studējošo) viedokļos par savu darbu un novērtēs pilnveidojumu nepieciešamību.

Studenti caur maģistra darba izstrādi pilnveidos kompetenci izstrādāt jaunus inovatīvus risinājumus profesionālajā darbā gan akadēmiskā vidē, gan valsts pārvaldē, gan arī nevalstiskajā sektorā un uzņēmējdarbības vidē.

Plānošanas periods:2021. gada pavasara semestris
Reģionālā politika un valsts pārvaldība, RPVPM4MaģistrsObligātsIlga Kreituse, Lelde Metla-Rozentāle
Starptautiskā pārvaldība un diplomātija, IGDMeng4MaģistrsObligāts
Starptautiskās attiecības un diplomātija, SEDM4MaģistrsObligātsMāris Andžāns, Elīna Vrobļevska, Kārlis Bukovskis, Tatjana Koķe, Andris Sprūds, Edijs Bošs, Ilga Kreituse, Māris Cepurītis, Mārtiņš Daugulis, Valters Ščerbinskis