Kursa vadītājs:Māris Andžāns
Mērķauditorija:Politikas zinātne
Valoda:Angļu, Latviešu
Zinātnes nozare:Politika

Maģistra darba izstrāde un aizstāvēšana.

Apgūti visi nepieciešamie programmas studiju kursi.

Studenti iegūs padziļinātas zināšanas par izvēlēto maģistra darba tēmu gan empīriskā, gan teorētiskā perspektīvā. Studenti pārzinās liela apmēra darbu metodoloģiskos un metodiskos jautājumus, ko varēs pielietot ne vien šī un citu iespējamu diplomdarbu izstrādē, bet arī profesionālajā darbībā.

Studenti veiks liela apmēra individuālo darbu stresa apstākļos, kad vienlaikus jāpaveic virkne dažādas nozīmības un sarežģītības uzdevumu. Maģistra darba izstrādes procesā iegūtās prasmes ietvers darba plānošanas, uzdevumu prioritizēšanas prasmes, kā arī stresa noturības prasmes. Studenti padziļinās prasmes ieklausīties citu (aizstāvēšanas komisijas locekļu, darba vadītāja un studējošo) viedokļos par savu darbu un novērtēs pilnveidojumu nepieciešamību.

Studenti caur maģistra darba izstrādi pilnveidos kompetenci izstrādāt jaunus inovatīvus risinājumus profesionālajā darbā gan akadēmiskā vidē, gan valsts pārvaldē, gan arī nevalstiskajā sektorā un uzņēmējdarbības vidē.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Krievijas un Eirāzijas studijas, RESMeng4MaģistrsObligātsElizabete Elīna Vizgunova-Vikmane, Lelde Metla-Rozentāle
Starptautiskā pārvaldība un diplomātija, IGDMeng4MaģistrsObligātsElīna Vrobļevska, Kārlis Bukovskis, Edijs Bošs, Valters Ščerbinskis, Una Aleksandra Bērziņa-Čerenkova, Mārtiņš Daugulis, Mārtiņš Vargulis, Māris Andžāns, Elizabete Elīna Vizgunova-Vikmane, Lelde Metla-Rozentāle
Starptautiskās attiecības un diplomātija, SEDM4MaģistrsObligātsKārlis Bukovskis, Andris Sprūds, Daina Bleiere, Edijs Bošs, Una Aleksandra Bērziņa-Čerenkova, Māris Cepurītis, Mārtiņš Daugulis, Lelde Metla-Rozentāle, Māris Andžāns, Vineta Kleinberga, Sintija Broka