Struktūrvienība: Komunikācijas fakultāte
Kursa vadītājs:Sergejs Kruks, Sergejs Kruks
Studiju tips:Pilna laika
Līmenis:Bakalaura
Mērķauditorija:Komunikācijas zinātne; Informācijas un komunikācijas zinātne
Valoda:Angļu, Latviešu
Zinātnes nozare:Komunikācijas zinātne; Komunikācijas teorija

Iemācīt pielietot kvantitatīvo mediju satura analīzes metodi; veidot studentu izpratni par žurnālistikas un sabiedrisko attiecību tekstu empīrisko analīzi; attīstīt pētījuma projekta sagatavošanas un īstenošanas prasmes, iemācot formulēt hipotēzes un pētniecības jautājumus, izstrādāt datu vākšanas metodoloģiju, kodēt mediju saturu, apstrādāt datus SPSS programmā, interpretēt rezultātus, prezentēt rezultātus atskaitē ar inforgrafiku.

Kurss "Ievads komunikācijas teorijās".

Studenti izprot kvantitatīvās satura analīzes teoriju un metodoloģiju.

Studenti prot definēt pētījuma problēmu, formulēt pētījuma jautājumus, sagatavot pētījuma dizainu, vākt datus, apstrādāt tos SPSS programmā, interpretēt rezultātus, uzrakstīt pētījuma atskaiti.

Studenti veic mediju vēstījumu kvantitatīvo analīzi un interpretē datus.

Plānošanas periods:2020. gada rudens semestris
Fotogrāfija, FO3BakalaursIerobežota izvēleSergejs Kruks, Normunds Kozlovs
Fotogrāfija, FON5BakalaursIerobežota izvēleSergejs Kruks
Multimediju komunikācija, MK3BakalaursObligātsSergejs Kruks, Diāna Kalniņa, Normunds Kozlovs