Pētījums psiholoģijā II (SUPK_069)
Īsumā par studiju kursu
Mērķis
veidot studentiem zināšanas un prasmes plānot un veikt eksperimentus, kā arī rakstīt atskaites par paveikto.
Priekšzināšanas
psiholoģijas vēsture, vispārīgā psiholoģija, pētījums psiholoģijā I
Rezultāti
1.Pēc sekmīgas studiju kursa apguves studenti apraksta eksperimenta dizainus. Salīdzina un paskaidro eksperimentu veidus, pamato katra eksperimentalā dizaina priekšrocības un ierobežojumus.
1.Studiju kursa apguves rezultātā studenti prot plānot un realizēt eksperimentus, apstrādāt, analīzēt, apkopot atskaitē un prezentēt eksperimenta rezultātus.
1.Studiju kursa apguves rezultātā studenti prot kritiski izvērtēt eksperimenta plānošanas gaitu un iegūto rezultātu pamatotību (pētījuma validitāti); izmanto apgūtas zināšanas un prasmes plānojot un realizējot eksperimentālā dizaina pētījumu, psiholoģisko jautājumu risināšanai.