Kursa vadītājs:Silva Seņkāne
Līmenis:1. cikla (Bakalaura)
Mērķauditorija:Psiholoģija
Zinātnes nozare:Matemātika; Varbūtību teorija un matemātiskā statistika

Iepazīstināt ar statistikās datu apstrādes pamatiem, statistikas metodēm un to pielietošanas iespējām, attīstīt prasmi apstrādāt un analizēt psiholoģiskajā pētījumā iegūtos datus un interpretēt rezultātus.

Vispārīgā psiholoģija, vidējās izglītības līmenim atbilstošas zināšanas informātikā un matemātikā.

Studenti definē matemātiskās statistikas pamatjēdzienus, atpazīst formulas, raksturo matemātiskās statistikas paņēmienus un metodes, nosauc un raksturo datu analīzes pamatprincipus programmā SPSS

Studenti prot apstrādāt datus un analizēt statistiskos rādītājus, darīt korektus secinājumus.

Studenti spēj pieņemt lēmumu par piemērotu datu apstrādes metožu lietošanu attiecīgā situācijā izvirzīto hipotēžu pierādīšanai vai pētījuma jautājumu noskaidrošanai.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.