Kursa vadītājs:Kristīne Mārtinsone
Studiju tips:Pilna laika
Mērķauditorija:Informācijas un komunikācijas zinātne; Sporta treneris; Vadībzinātne; Ārstniecība; Bioloģija; Pedagoģija; Komunikācijas zinātne; Farmācija; Sociālā labklājība un sociālais darbs; Politikas zinātne; Vecmāšu zinības; Sociālā antropoloģija; Psiholoģija; Māszinības; Dzīvās dabas zinātnes; Uzņēmējdarbības vadība; Tiesību zinātne; Tiesību zinātne; Civilā un militārā aizsardzība; Personu un īpašuma aizsardzība; Socioloģija; Medicīnas pakalpojumi; Medicīnas tehnoloģijas; Zobārstniecība; Tirgzinības un reklāma; Klīniskā farmācija; Veselības vadība; Sabiedrības veselība; Rehabilitācija
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Psiholoģija

Sniegt iespēju RSU dažādās studiju programmās studējošajiem apgūt kompetenci starpdisciplināri sadarboties pētniecības darba organizēšanā un realizācijā, līdzdarbojoties konkrētu pētījumu veikšanā un pētījuma rezultātu izplatīšanā.

Savam studiju līmenim, profesijai un specializācijai atbilstošas vispārējas pētniecības zināšanas. Priekšzināšanas sociālajās zinātnēs ir vēlamas, bet nav priekšnoteikums iesaistei projektā.

Studenti raksturo pētniecības procesa organizācijas principus un sadarbības nosacījumus, lieto pētniecības terminoloģiju, apraksta un analizē pētāmo pazīmi.

Studenti individuāli un sadarbojoties komandā, ievāc, apstrādā un interpretē pētījumā iegūtos datus, sagatavo informāciju pētniecības rezultāta prezentēšanai un prezentē pētījuma rezultātus. Izvērtē savu un/vai komandas biedru devumu pētījuma projekta attīstībā.

Studenti sadarbojas starpdisciplinārā komandā, atbilstoši studiju līmenim veicot pētniecības darba organizēšanu un realizāciju, kā arī pētījuma rezultātu izplatīšanu.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Brīvās izvēles studiju kursi, C-kursi 2Free choiceKristīne Mārtinsone