Kursa vadītājs:Anželika Berķe-Berga
Mērķauditorija:Uzņēmējdarbības vadība
Valoda:Angļu
Zinātnes nozare:Ekonomika

Iepazīstināt studentus ar finanšu tirgiem, vērtspapīru tirgus jēdzienu un tā ekonomisko būtību. Kursā ir ietverti jautājumi par finanšu un vērtspapīru tirgu darbības pamatprincipiem, to uzbūvi, vērtspapīru veidiem un vērtspapīru tirgus veidiem.

Makroekonomika, Mikroekonomika, Finanses, Uzņēmējdarbības vadība.

Studējošie iegūst zināšanas par biznesa finansēšanas iespējām, finanšu tirgiem, to infrastruktūru, vērtspapīru veidiem, to vērtības noteikšanas un analīzes metodēm. Iegūst izpratni par finanšu un analītiskajiem rādītājiem vērtspapīru tirgū, kā arī portfeļu veidošanas pamatus.

Prasme orientēties vērtspapīru tirgos un analizēt to infrastruktūru un uzņēmumus; izprast finanšu un analītiskos rādītājus; iegūst vērtspapīru tirdzniecības pamata iemaņas, kā arī finanšu instrumentu portfeļu veidošanas iemaņas.

Students spēj izvērtēt finanšu un analītiskos rādītājus. Spēja veikt ar vērtspapīriem saistītos aprēķinus un attīstīt investīciju koncepcijas, piesaistīt finansējumu uzņēmumam un plānot uzņēmuma ieguldījumus vērtspapīru tirgū.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.