Pārlekt uz galveno saturu

Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts ir nozares līderis Baltijā – moderns, zinošs, starptautisks. Ikvienam pacientam tiek piedāvāta kvalitatīva ārstēšana un multidisciplināra pieeja jebkuras stomatoloģiskas saslimšanas gadījumā. Stomatoloģijas institūts ir aprīkots ar pasaulē mūsdienīgākajām medicīniskajām iekārtām, tāpēc ārstnieciskajā darbā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un tehnikas stomatoloģijā. Tā ir vienīgā zobārstniecības un mutes, sejas un žokļu ķirurģijas iestāde Latvijā, kas ne vien veic izcilu klīnisko darbu, bet arī attīsta starptautiski novērtētu akadēmisko un zinātnisko darbību stomatoloģijā.

Stomatoloģijas institūtā regulāri notiek kursi un pasākumi, lai uzlabotu ārstu profesionālās iemaņas, kā arī apgūtu jaunas ārstēšanas metodes. Stomatoloģijas institūts ir arī akadēmiska iestāde, kurā tiek veikta pētnieciska darbība un zinātnisko projektu izstrāde.

Kā nokļūt RSU Stomatoloģijas institūtā

Trolejbusi nr. 9, 25, (pietura Botāniskais dārzs / Rīgas Stradiņa universitāte vai Sēlpils iela /Donoru centrs)

Autobusi nr. 21, 30, 37, 38, 39, 46, 54 (pietura Botāniskais dārzsRīgas Stradiņa universitāte vai Sēlpils ielaDonoru centrs)

Tramvajs nr. 1 (pietura Botāniskais dārzs / Rīgas Stradiņa universitāte)

 

Saistītās ziņas