Pārlekt uz galveno saturu

RSU Absolventu asociācija sadarbībā ar RSU Studējošo pašpārvaldi ir izveidojusi zinātnes platformu, kuru aicinām izmantot, veidojot plašāku sadarbību starp studentiem un pētniekiem.


Platformas mērķis ir nodrošināt aktuālo pētniecības projektu pārredzamību, kā arī ātru un pārskatāmu saziņu starp studentu, kurš vēlas iesaistīties pētniecībā, un pētījuma vadītāju, kurš meklē palīgspēkus. Tas sekmēs studentu iesaisti pētniecībā jau no pirmajiem studiju gadiem.


Studentiem tie būs pirmie soļi pētniecībā, veicot dažādus darbus pētījuma realizācijai, kā arī iespēja uzsākt un mācīties praktisku darbību. Rezultātā pētnieki un zinātnieki iegūs palīgspēkus savas idejas virzīšanai un realizācijai.

 

Zinatnes-platforma_inforgrafiks.png

Platformas uzdevums ir atvieglot komunikāciju starp pētnieku, zinātnieku un studentu.

Pārskatāmā veidā tiks apkopoti pētījuma vadītāja iesniegtie dati par pētniecisko darbu. Savukārt studentiem tā ir iespēja izvēlēties interesējošo darba tēmu, tās aprakstu un pieteikties, sazinoties ar pētījuma vadītāju.

 

Pētījuma vadītājs var pieteikt savu pētniecisko darbu, aizpildot zemāk esošo anketu.
PIETEIKUMA ANKETA 

The researcher can fill the application survey to submit his research work. 

APPLICATION SURVEY Studējošie var iepazīties ar pieejamiem projektiem MyRSU studējošo portālā Zinātnes platformas sadaļā.
ZINĀTNES PLATFORMAS SADAĻA

Students can introduce themselves with the available projects in MyRSU student portal in Research platform section.

RESEARCH PLATFORM