• 04.12.2020. Zoom tiešsaistē notika Rīgas Stradiņa universitātes, Latvijas Māsu asociācijas, Latvijas Vecmāšu asociācijas un Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes organizētā zinātniskā konference Profesionālā identitāte un profesijas atpazīstamība.
    Plašāka informācija
  • 29.10.2020. RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Māszinību un dzemdību aprūpes katedrā sadarbībā ar Latvijas Māsu asociāciju un Latvijas Vecmāšu asociāciju attālināti norisinājās 1. Starptautiskais simulāciju simpozijs Experiences and challenges in simulation integration in Nursing and Midwifery.
    Plašāka informācija
  • 08.10.2020. Baltijas–Vācijas kopprojekta ietvaros notiek seminārs par tēmu Būt klusumā: apzinātība kā ārstniecisku, garīgu attiecību resurss aprūpē. Tas būs aktīvs treniņš, kā pielietot apzinātības iemaņas, lai būtu klusumā, piedzīvotu klusumu un tamlīdzīgi. Šīs vienas dienas tiešsaistes semināra treneris būs prof. Arnts Busins (Vācija). No Māszinību un dzemdību aprūpes katedras piedalās lekt. I. Zariņa un četras studentes.
    Plašāks apraksts par semināru