Pārlekt uz galveno saturu
Skolēniem
Ziņas

No 24. līdz 26. februārim Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) komanda piedalījās starptautiskajā izglītības izstādē Ķīpsalā Skola 2017. RSU nemainīgi bijis viens no vadošajiem izstādes dalībniekiem ar bagātīgu aktivitāšu programmu un iespēju praktiski darboties ar medicīnisko manipulāciju iekārtām. Izstādē universitāti pārstāvēja visu studiju virzienu studenti un mācībspēki, kas sniedza padziļinātu ieskatu savās studiju programmās un tālākajās profesionālajās un karjeras iespējās pēc absolvēšanas.

skola-2017-16-lead.jpg

Izstādē ikvienam interesentam bija pieejams jaunākais izdevums par RSU studiju programmām Studiju iespējas 2017/2018 gan drukātā, gan elektroniskā formātā.

Skolēni varēja izpildīt RSU Karjeras centra piedāvātos testus un jautāt padomu karjeras konsultantam. Interesentiem, kas ierobežotajā izstādes darba laikā nepaspēja aprunāties ar karjeras konsultantu, ir iespēja pieteikties uz vizīti RSU Karjeras centrā.

skola-2017-10-lead.jpg

Otrajā izstādes dienā plašu programmu piedāvāja RSU studentu medijs Skaļāk!, intervējot izstādes apmeklētājus un dalībniekus, kā arī demonstrējot foto apstrādes iespējas, kādas interesenti var apgūt RSU studiju programmās Fotogrāfija un Multimediju komunikācija. Jauniešiem, kuri šajā dienā iesaistījās foto eksperimentā, ir iespēja saņemt savu bildi RSU studentu medija Skaļāk! Facebook lapā šeit un šeit.

Visās trīs izstādes dienās potenciālajiem studētgribētājiem bija iespēja noformēt RSU topošā studenta karti, kas ļauj iegūt vairākas priekšrocības vēl līdz brīdim, kad topošais students ir reģistrējies studijām, piemēram, bezmaksas transportu uz RSU studiju centriem Atvērto durvju dienā, vienu nodarbību Jauno uzņēmēju akadēmijā, kā arī ekskursiju Baltijā modernākajā RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā.

RSU topošā studenta kartei var pieteikties, rakstot uz skoleniematrsu[pnkts]lv. Pēc tam karti var saņemt RSU Informācijas centrā, Dzirciema ielā 16, Rīgā.

skola-2017-02-lead.jpg

Jauniešiem, kas sliecas par labu studijām RSU Liepājas filiālē, piedāvājam informatīvo materiālu par RSU Liepājas filiāles studiju programmām šeit.

Izstādes laikā pārliecinājāmies, ka aizvien lielāka ir interese par profesionālajām studiju programmām veselības aprūpē, kādas piedāvā RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža. Informācija par koledžas piedāvājumu pieejama šeit.