Starptautiskā sadarbība

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) piedāvā saviem studentiem iespēju pieteikties stipendijām 2023. gada rudens mobilitātei Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta programmas Pētniecība un izglītība aktivitātes stipendijas projektā Veselīgas novecošanas, labklājības un sociālās drošības veicināšana.

Atlases kritēriji

Studentiem (2 stipendijas)

• Dokumentēta interese par sabiedrības novecošanas jautājumiem, tostarp apstiprināta kursadarba, bakalaura darba, maģistra darba vai promocijas darba tēma
  • Labas angļu valodas zināšanas B2+ līmenī
  • Motivācijas vēstule (maksimālais apjoms – viena A4 lapa)
Stipendijas periods: pieci mēneši Lihtenšteinas Universitātē. Ceļa un dzīvošanas izdevumi ir ietverti. Projekta programmā paredzēta kredītpunktu apmaiņa (ETCS).

Studējošā pieteikums un mācību vienošanās

Studējošā pieteikums un nosacījumu apstiprināšana

Studējošo apmaiņas novērtēšanas veidlapa

Maksimālās likmes mobilitātes stipendijām ceļa izmaksu un uzturēšanās izmaksu segšanai

• Ceļa izmaksas uz / no Lihtenšteinu /-as – 275 EUR
  • Uzturēšanās izdevumu likme par pieciem mēnešiem – 6000 EUR

Informācija par sadarbības augstskolu

Faktu lapa

Informācija par biznesa moduli (2022./2023. gadam)

Pieteikumi jāiesūta līdz 2023. gada 20. aprīlim vadošajai pētniecei Ievai Reinei pa e-pastu ieva[pnkts]reineatrsu[pnkts]lv.
Par mobilitātes periodiem, stipendiju apmēru u. c. jautājumiem lūdzam sazināties ar Attīstības un projektu departamentu pa e-pastu apdatrsu[pnkts]lv (apd[at]rsu[dot]lv).