Pārlekt uz galveno saturu
Topošajiem studentiem
Uzņemšana Liepājas filiālē

Vēl līdz jūlija vidum Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Liepājas filiāle aicina pieteikties reflektantus, kas šoruden iecerējuši sākt studijas. RSU Liepājas filiāle uzņems studētgribētājus aptuveni 80 budžeta studiju vietās un vairāk nekā 100 maksas studiju vietās.

RSU Liepājas filiāle ir vienīgā augstskola Kurzemē, kas jau vairāk nekā 75 gadus piedāvā izglītību veselības aprūpē. Filiāle cieši sadarbojas ar reģiona ārstniecības iestādēm, nodrošinot studentu praktisko iemaņu apguvi un profesionālu mācībspēku piesaisti. Līdzīgi kā RSU studiju norises vietas Rīgā arī Liepājas filiāle ir labi aprīkota ar simulāciju tehnoloģijām, ar kuru palīdzību topošajiem veselības aprūpes speciālistiem pilnveidot savas klīniskās prasmes.

"Pievienojoties Liepājas filiālei, katrs students kļūst par daļu no Rīgas Stradiņa universitātes – augstskolas, kura aizvadīto gadu laikā piedzīvojusi ievērojamu izaugsmi gan vietējo un ārvalstu studentu piesaistē, gan starptautiskajos reitingos un zinātnes novērtējumā,” uzsver RSU Liepājas filiāles direktore Dita Role, piebilstot, ka studiju programmu saturs un mācībspēki lielākoties liepājniekiem un rīdziniekiem sakrīt. Par ievērojamu filiāles priekšrocību D. Role uzskata vidi.

dita_role_sq.png

Vairumam studentu ir svarīgi, lai varētu apvienot studijas ar sociālekonomisko, mentālo un fizisko labbūtību. Liepāja ir šādu iespēju pilsēta, jo piedāvā plašu kultūras, mākslas un mūzikas pasākumu programmu, kā arī piemērotu infrastruktūru dažādu sportisko un atpūtas iespēju cienītājiem.

Dita Role, RSU Liepājas filiāles direktore

Lai taptu par RSU Liepājas filiāles studentu, vispirms jāpiesakās izvēlētajām studiju programmām RSU elektroniskajā sistēmā uznemsana.rsu.lv. Uzņemšanas process turpinās ar pieteikumu apstiprināšanu no RSU puses, kura saņemšanai studētgribētājam arī būs nepieciešams identificēties portālā Latvija.lv vai nu ar internetbanku, eParakstu vai eID karti. Kolīdz pieteikums ir apstiprināts, studētgribētāji var kārtot iestājeksāmenus tajās programmās, kurās tie paredzēti. Uzņemšanas procesu noslēdz rezultātu paziņošana, kā arī līgumu slēgšana, kuru RSU arī mudina veikt ar eParaksta starpniecību.

Elektroniskā pieteikšanās pamatstudiju programmām noritēs līdz 11. jūlijam, bet maģistra studijām – līdz 14. jūlijam.