Pārlekt uz galveno saturu
Konferences, semināri

4. un 5. novembrī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) aulā norisināsies starptautiski akreditēta konference Bērnu veselības dienas 2016. Konferenci organizē Latvijas Pediatru asociācija sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti.

Ideja par konferences organizēšanu radusies pēc Baltijas Pediatru kongresa 2015. gadā, kad vairākums tā dalībnieku atzina, ka šāda veida pasākumus nepieciešams organizēt biežāk, jo strauji mainīgajos apstākļos pieredzes apmaiņa un ekspertu viedoklis ir ārkārtīgi svarīgs, lai ārsts pediatrs varētu nodrošināt kvalitatīvu veselības aprūpi.

Konferencē pediatrijas jomas profesionāļi gan no Baltijas, gan citām Eiropas valstīm dalīsies pieredzē par dzīvībai bīstamo bērnu slimību diagnostiku un ārstēšanu, HIV infekciju bērniem, drudzi, bērnu mutes veselību, bērnu ēdināšanu, pediatru izglītību Eiropā un jaunākajiem atklājumiem pediatrijas jomā.

Ar priekšlasījumiem konferencē uzstāsies 32 lektori no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Itālijas, kā arī RSU rezidenti. Konferences ietvaros tiks analizēti dažādi klīniskie gadījumi un prezentēti stendu referāti.