Konferences, semināri
Starptautiskā sadarbība

No 24. līdz 30. augustam RSU notiek Eiropas Zobārstniecības studentu asociācijas (European Dental Students AssociationEDSA) kārtējā konference, pulcējot vairākus simtus studentu un vadošos mācībspēkus zobārstniecības nozarē. Tas ir līdz šim nozīmīgākais zobārstniecības studentu pasākums Baltijas valstīs.

EDSA konferences mērķis ir vienkopus pulcēt labākos zobārstniecības studentus no Eiropas augstskolām, kā arī vadošos mācībspēkus zobārstniecības nozarē, kuri ne tikai lasīs lekcijas zobārstniecības studentiem, bet arī piedalīsies diskusijās par aktuālākajiem jautājumiem praktiskajā zobārstniecībā un pētniecībā.

Ņemot vērā laikietilpīgo procesu, kas bija nepieciešams, lai RSU kļūtu par oficiālo EDSA biedru, universitāte ir pagodināta par iespēju organizēt šo konferenci. 2013. gadā RSU Stomatoloģijas fakultātes studenti Noels Abdajems (Noel Abdayem), Johaness Gēbels (Johannes Göbel) un Dmitrijs Goļenkovs apmeklēja EDSA konferenci Birmingemā (Lielbritānija) noslēdzot pēdējo fāzi RSU iekļaušanai oficiālo EDSA biedru pulkā. Tieši viņi ir galvenie šīs konferences organizatori Latvijā.

EDSA dibināta 1988. gada novembrī Parīzē, un kopš tās dibināšanas asociācija nepārtraukti attīstās. Tā ir viena no lielākajām Eiropas zobārstniecības studentu asociācijām, kuras sastāvā pašlaik ir vairāk nekā 65 000 studentu.

No 27. līdz 30. augustam RSU notiks Eiropas Zobārstu izglītības asociācijas (Association for Dental Education in Europe, ADEE) konference. Tās galvenais temats ir Jaunākās tendences zobārstniecības izglītībā.