Pārlekt uz galveno saturu
Skolēniem

Ar jauniem pieredzes stāstiem jau trešo sezonu atgriežas Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Komunikācijas departamenta veidotais raidījums Startē Stradiņos, kas ļauj popularizēt un plašāk pastāstīt par RSU sociālo zinātņu pamatstudiju programmām. Katrā raidījumā RSU studenti dalās savā pieredzē par studiju izvēli, studenta dzīvi un ieguvumiem, ko sniedz konkrētā studiju programma.

"Esam moderna augstskola, tādēļ komunikācijā ar potenciālajiem studentiem cenšamies apgūt jauniešiem aktuālus saziņas kanālus un veidus. Pašlaik ļoti izplatīta parādība ir izmantot saturu audio formātā, līdz ar to arī dažādi podkāsti kļūst arvien populārāki. Tādēļ, domājot, kā šajā sezonā atsvaidzināt raidījumu Startē Stradiņos, nolēmām iet šo ceļu. Podkāsta formātu RSU komunikācijas aktivitātēs vēlamies attīstīt turpmāk, radot arī cita veida saturu," atklāja RSU mārketinga vadītāja Inese Lipska.

Jaunā raidījuma Startē Stradiņos vadītāja Elīna Kopteļeva, kura ir studiju programmas Multimediju komunikācija 3. kursa studente, katrā šīs sezonas raidījumā runās ar diviem RSU sociālo zinātņu studentiem.

Šis sezonas pirmajā sērijā studiju programmas Multimediju komunikācija 2. kursa studente Samanta Krēsliņa un studiju programmas Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas 3. kursa studente Vilma Luīze Gertāne stāsta, kā izvēlēties studiju programmu un kā vidusskolas ikdiena atšķiras no augstskolas.

Šajā sezonā kopā plānoti seši Startē Stradiņos raidījumi.

Startē Stradiņos 1. sezonas raidījumi pieejami RSU Facebook lapā.