Topošajiem studentiem
Uzņemšana

1. jūnijā Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) sākās vasaras uzņemšana pamatstudiju, maģistrantūras un doktorantūras programmās. Studētgribētāji aicināti reģistrēties elektroniskās pieteikšanās sistēmā uznemsana.rsu.lv, kur šovasar pieejamas 62 programmas sociālajās zinātnēs, medicīnā un veselības aprūpē. Astoņās no RSU īstenotajām programmām studijas norit angļu valodā, un šovasar uzņemšana iezīmējas ar divām jaunām maģistra studiju programmām – Russia and Eurasia Studies (Krievijas un Eirāzijas studijas) un Biostatistics (Biostatistika).

RSU plāno uzņemt aptuveni 2400 jauno studentu, tai skaitā 819 valsts budžeta vietās.

Šāgada uzņemšanas kalendārs paredz, ka pieteikties izvēlētajām pamatstudiju programmām sistēmā uznemsana.rsu.lv iespējams līdz 12. jūlijam, maģistra studiju programmām – līdz 15. jūlijam, bet doktora studiju programmām – līdz 13. augustam. Līdzīgi kā pērn arī šogad visu uzņemšanas procesu topošie studenti varēs veikt attālināti, piesakoties studijām ar latvija.lv autorizācijas starpniecību, bet līgumu slēgt – ar drošu elektronisko parakstu. Aicinām studentus plaši izmantot iespēju visu uzņemšanas procesu kārtot elektroniski, vienlaikus atgādinot, ka drošu elektronisko parakstu var iegūt nedēļas laikā, piesakoties vietnē www.eparaksts.lv.

Tos, kuri savu programmu vēl nav izvēlējušies, RSU aicina noskatīties gan pamatstudiju, gan maģistrantūras Atvērto durvju dienas ierakstus, kur augstskolas mācībspēki un studenti iepazīstina ar studiju saturu un vidi, pētniecības iespējām un karjeras izaugsmes ceļiem.

Pamatstudiju programmu Atvērto durvju dienas ieraksti

Maģistrantūras Atvērto durvju dienas ieraksti

Plašāk par studiju iespējām RSU doktorantūrā

Kārtība, kādā RSU īstenos studiju procesu 2021./2022. akadēmiskajā gadā