Februārī Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) studentu pulkam pievienojušies 150 vietējie un 279 ārvalstu jaunieši no 29 pasaules valstīm. Kopumā aizvadītajā ziemas uzņemšanā RSU bija saņēmusi 645 pieteikumus. Populārākā studiju programma ārvalstu reflektantiem ir Medicīna, savukārt pašmāju reflektantus visvairāk interesējusi studiju programma Tiesību zinātne, ko RSU šoziem piedāvāja gan pamatstudijās, gan maģistra līmenī.

Otra populārākā studiju programma ārvalstu reflektantiem ir Zobārstniecība, tāpat ārvalstu jaunieši tika uzņemti pamatstudiju programmā Māszinības, maģistra studiju programmā Sabiedrības veselība un starpaugstskolu maģistra studiju programmā Sociālais darbs ar bērniem un jauniešiem. Kopumā RSU angļu valodā piedāvā apgūt 11 studiju programmas.

Visvairāk ārvalstu studentu šajā ziemas uzņemšanā ir no Vācijas, Somijas un Zviedrijas. Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, lielākā interese par studijām RSU šogad bijusi no Itālijas pilsoņiem.

Vietējiem studentiem ziemas uzņemšanā tika piedāvātas trīs pamatstudiju un sešas maģistra līmeņa programmas, tostarp jaunā starpdisciplinārā programma Veselības komunikācija, kurā studijas sāks deviņi maģistranti.

Kopumā gan interesentu skaita, gan programmu izvēles ziņā šajā ziemas uzņemšanā salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem īpašas izmaiņas nav bijušas.