2001. gadā Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) sadarbībā ar prof. Janu Ļubinski (Pomerānijas Medicīnas universitāte, Ščecina, Polija) nodibināja Pārmantotā vēža institūtu. Par tā pirmo direktoru kļuva prof. Jānis Gardovskis. Paplašinoties darbības un pētniecības virzieniem, 2012. gadā institūts ieguva Onkoloģijas institūta nosaukumu. Pēc RSU konsolidācijas 2024. gadā tika nodibināts Onkoloģijas un molekulārās ģenētikas institūts un Onkoloģijas institūta mantojumu pārņēma jaundibinātā institūta Audzēju klīniskās un ģenētiskās izpētes laboratorija.

Laboratorija piedalās nacionālos un starptautiskos zinātniskos grantos, programmās, pētnieciskajos projektos un klīniskajos pētījumos, nodrošina atbalstu studentu, rezidentu un doktorantu pētnieciskajam darbam.

Aparatūra

1111_RTU_use_science_logo_big.png