Pārlekt uz galveno saturu
Par bibliotēkas pakalpojumiem iespējams norēķināties tikai bezskaidrā naudā. Rekvizīti pieejami šeit. Maksājuma dokumentu par kavējuma naudām nosūtīt bibliotekaatrsu[pnkts]lv!
Konsultācijas
  • Ikdienas konsultācijas par informācijas meklēšanu datubāzēs u. c. bibliotēkas Informācijas centrā, Dzirciema ielā 16, kā arī bibliotēkas filiālēs. 
Informācijas avotu rezervēšana

Grāmatu rezervēšana PRIMO

Kopēšana, drukāšana, skenēšana

Kopēšana, melnbalta un krāsaina izdruka, attēla vai teksta skenēšana ar daudzfunkcionālajām iekārtām (DFI), kas darbojas pašapkalpošanās režīmā.

SPSS programma

SPSS (Statistical Package for the Social Sciences) programma pieejama uz datoriem Bibliotēkas Informācijas centrā (Dzirciema ielā 16) un Bibliotēkas filiālē MITC (Anniņmuižas bulv. 26a).

Vienotā lasītāja karte

Vienotās lasītāja kartes pasūtīšana. Bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrādi skatīt zemāk.

Iesiešana un laminēšana

Bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrādi skatīt zemāk

Izstādes

Izstāžu rīkošana pēc pasūtījuma

Tematiskais pieprasījums

Diferencētā informatīvā apkalpošana pēc tematiskajiem pieprasījumiem; maksas pakalpojums (Bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrādi var skatīt zemāk).
Tematisko pieprasījumu iespējams pieteikt šeit.
Ja Jums nav pieejama RSU pieteikumu sistēma, aicinām aizpildīt un e-pastā iesūtīt Tematiskā pieprasījuma veidlapu. Kontaktinformācija: Natalija[pnkts]Kislakovaatrsu[pnkts]lv, tālr. +37167062645 ; ICLVAS - Zaneta[pnkts]Brazdziuteatrsu[pnkts]lv, tālr. +37167270790

Sistemātiskais pārskats

Bibliotēkas speciālistu atbalsts sistemātiskā pārskata veidošanā – konsultācija par sistemātiskā pārskata veidošanu, meklēšanas stratēģijas izstrāde (protokola metožu sadaļa), pētījumu meklēšana u. c. pakalpojumi pēc Bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrāža, kuru var skatīt zemāk.
Sistemātisko pārskatu iespējams pieteikt šeit.
Pirms pieteikuma izveidošanas, lūdzu, sazinieties ar Ingu Znotiņu par pakalpojuma pieejamību. Kontaktinformācija: Inga[pnkts]Znotinaatrsu[pnkts]lv, tālr. +37167062664