Pārlekt uz galveno saturu
Par bibliotēkas pakalpojumiem iespējams norēķināties tikai bezskaidrā naudā.
Konsultācijas
  • Ikdienas konsultācijas par informācijas meklēšanu datubāzēs u. c. bibliotēkas Informācijas centrā, Dzirciema ielā 16, kā arī bibliotēkas filiālēs. 
Informācijas avotu rezervēšana

Grāmatu rezervēšana PRIMO

Kopēšana, drukāšana, skenēšana

Kopēšana, melnbalta un krāsaina izdruka, attēla vai teksta skenēšana ar daudzfunkcionālajām iekārtām (DFI), kas darbojas pašapkalpošanās režīmā.

SPSS programma

SPSS (Statistical Package for the Social Sciences) programma pieejama uz datoriem Bibliotēkas Informācijas centrā (Dzirciema ielā 16) un Bibliotēkas filiālē MITC (Anniņmuižas bulv. 26a).

Vienotā lasītāja karte

Vienotās lasītāja kartes pasūtīšana. Bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrādi skatīt zemāk.

Iesiešana un laminēšana

Bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrādi skatīt zemāk

Izstādes

Izstāžu rīkošana pēc pasūtījuma

Tematiskais pieprasījums

Diferencētā informatīvā apkalpošana pēc tematiskajiem pieprasījumiem (veidlapu skatīt zemāk); maksas pakalpojums (Bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrādi var skatīt zemāk); sazinieties pa tālruni +37167062645 ar Natāliju Kisļakovu vai rakstiet Natalija[pnkts]Kislakovaatrsu[pnkts]lv  

Sistemātiskais pārskats

Bibliotēkas speciālistu atbalsts sistemātiskā pārskata veidošanā – konsultācija par sistemātiskā pārskata veidošanu, meklēšanas stratēģijas izstrāde (protokola metožu sadaļa), pētījumu meklēšana u. c. pakalpojumi pēc Bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrāža, kuru var skatīt zemāk (kontaktinformācija: Inga[pnkts]Znotinaatrsu[pnkts]lv, tālr. +37167062664)