Latvijas Reto slimību speciālistu asociācija sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) 22. aprīlī tiešsaistē rīko Latvijas 12. Reto slimību konferenci. Konferencē aicināti piedalīties ģimenes ārsti un citi speciālisti, kā arī medicīnas un veselības aprūpes studenti, lai gūtu teorētiskas un praktiskas zināšanas par retajām slimībām, to diagnostiku un ārstēšanas iespējām.

Pasākumu atklās RSU Iekšķīgo slimību katedras vadītājs prof. Aivars Lejnieks, kardiologs un Latvijas Reto slimību asociācijas vadītājs asoc. prof. Andris Skride un kardiologs, RSU doc. Ainārs Rudzītis. Konferences dienaskārtībā ir tādas saslimšanas kā tumora nekrozes faktora asociētais periodiskais drudzis, fokālā distonija, balona pulmonālā angioplastija, progresējoša plaušu fibroze, pseidohipoparatioze un citas.

Programma

Kā ierasts, reģistrēšanās noritēs portālā evisit.eu. Sadaļā Pasākumi nepieciešams izvēlēties 22. aprīļa pasākumu Latvijas 12. Reto slimību konference. Interesentiem, kuri vēl nav lietojuši portālu evisit.eu, pirms pieteikšanās konferencei ir jāreģistrējas portālā.

Konferences darba valoda – latviešu.
Dalība konferencē – bez maksas.

Dalībnieki

Telpa