apr
Atvērto durvju diena Liepājas filiālē ATCELTA!
Riņķu iela 24/26, Liepāja

17. aprīlī plānotā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Liepājas filiāles Atvērto durvju diena ir atcelta.

Sekojiet līdzi informācijai rsu.lv vai pierakstieties RSU jaunumiem!
Jauns pasākuma norises datums tiks izsludināts atkarībā no situācijas valstī saistībā ar COVID-19.

Pieraksties RSU jaunumiem

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: