mar
RSU rektora prof. Aigara Pētersona inaugurācijas ceremonija. Tiešraide
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
aulā

2023. gada 31. martā plkst. 15.30 RSU aulā notiks Rīgas Stradiņa universitātes rektora prof. Aigara Pētersona inaugurācijas ceremonija.

Vispirms RSU Satversmes sapulces priekšsēdētāja prof. Ilze Grope nolasīs Satversmes sapulces lēmumu par rektora ievēlēšanu, pēc tam RSU padomes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš rektoram pasniegs amata ķēdi, un tad prof. Aigars Pētersons dos svinīgo solījumu.

Pēc oficiālajām apsveikuma uzrunām ceremonijas viesus iepriecinās īsa koncertprogramma pianista Reiņa Zariņa sniegumā, kam sekos pasākuma neoficiālā daļa augstskolas kafejnīcā.

Plašāka informācija

Saskaņā ar RSU Satversmi rektors ir RSU augstākā amatpersona, kas vada un pārstāv RSU. Rektoru ievēl RSU Satversmes sapulce uz pieciem gadiem, turklāt vienu personu ne vairāk kā divas reizes pēc kārtas.

Dalībnieki

Norises vieta