Pārlekt uz galveno saturu

Vai tev ir ideja, kuru gribi realizēt? No 23. oktobra plkst. 17.00 līdz 24. oktobra plkst. 17.00 RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16) un Vīlipa ielā 12 notiks 24 stundu hakatons Health Tech Hackathon, kurā pieredzējušu lektoru un mentoru vadībā iegūsi zināšanas un praktiskās iemaņas, lai ģenerētu idejas inovatīvai veselības aprūpes pieejamības un vides uzlabošanai.

Hakatons tiek organizēts sadarbībā ar RSU Biznesa inkubatoru, RSU Absolventu asociāciju un European Institute of Innovation and Technology's Health Knowledge and Innovation Community.

Plašāka informācija par pasākumu un pieteikšanās

RSU Studējošo pašpārvalde katru gadu organizē Zinātnes mēnesi. Šogad tas norisinās oktobrī, aicinot ikvienu, kurš interesējas par zinātni, tehnoloģijām un inovācijām, piedalīties četros pasākumos.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija