Pārlekt uz galveno saturu

Kopš 2018. gada RSU darbojas kā Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta veselības aprūpes zināšanu un inovāciju kopienas (EIT Health) Reģionālo inovāciju shēmas (RIS) centrs Latvijā.

RIS mērķis ir sekmēt inovāciju kapacitāti Eiropas reģionos, kurus Eiropas Inovāciju indekss (European Innovation Scoreboard) vērtē kā mēreni inovatīvus. Galvenās RIS aktivitātes ietver dažādu veselības aprūpes jomas dalībnieku iesaistīšanu EIT Health programmās un reģionālo inovāciju ekosistēmu attīstīšanu, integrējot zināšanu trijstūra (knowledge triangle) elementus.

EIT Health ir Eiropas publiskā un privātā sektora tīklojums veselības aprūpes jomā, kuru ir izveidojuši vairāk nekā 140 partneri (t. i., Eiropas vadošie uzņēmumi, universitātes, pētniecības un attīstības centri, kā arī slimnīcas un institūti). Tīklojuma uzdevums ir nodrošināt tādu veselības aprūpi, kas nākotnē sniegs Eiropas iedzīvotājiem iespēju dzīvot ilgāk un veselīgāk. EIT Health uzlabo Eiropas veselības aprūpes speciālistu prasmes, investējot viņu profesionālajā attīstībā un veicinot inovatīvu medicīnas produktu komercializāciju starptautiskajā mērogā.

Aktualitātes

Noderīgas saites

new_eit_health_logo_resize.png